Spływ Kamienica

Tuchomie - Modrzejewo(Młyn)

4-5h   10 km   Trudny

Spływ kajakowy rozpoczynamy w miejscowości Tuchomie, oddalonej od naszej bazy o 3 km. Jest to odcinek tylko dla kajaków jednoosobowych. Rzeka Kamienica jest wąska oraz płytka. Po wypłynięciu za Tuchomie, rzeka nabiera tempa - staje się wartka, występują na niej liczne kamienie i zwałki. Spływ kończymy uskokiem wodnym, za mostem (ruiny starego młyna) -> ZOBACZ KRÓTKI FILM Z METY SPŁYWU

Modrzejewo - Kamieńc

6-7h   13 km   Trudny

Odcinek rzeki Kamienica trudny, napotykamy na nim sporo przeszkód - powalone drzewa, głazy oraz kamieniste dno. Szybki nurt powoduje, iż spływ kajakowy na tym odcinku pokonują jedynie doświadczeni kajakarze.

Kamieńc - Gałąźnia Mała

5-6h   12 km   Trudny

Trasa spływu kajakowego o dużym stopniu trudności. Na szlaku Kamienicy napotkamy przeszkody. Rzeka wąska, miejscami płytka, z szybkim nurtem. Ostatnie kilka kilometrów trasy kontynuujemy Słupią. Atrakcją odcinka jest elektrownia wodna Gałąźnia Mała.

Spływ wielodniowy - Kamienica

ok. 3 dni   35 km   Trudny

Sugerowana trasa spływu kajakowego wielodniowego rzeką Kamienica:
1.Tuchomie - Modrzejewo: 10 km
2.Modrzejewo - Kamieńc: 13 km
3.Kamieńc - Gałąźnia Mała: 12 km

Kontakt

Gałąźnia Mała 1A, 77-140 Kołczygłowy

Dane do przelewu w przypadku rezerwacji:
  • imię i nazwisko
  • adres
  • nazwa banku
  • numer konta

Napisz do nas

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. -> Dowiedz się więcej.